Oferta pracy: Specjalista ds. przygotowania produkcji

Specjalista ds. przygotowania produkcji
Miejsce pracy: Łódź

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.
Więcej informacji na temat WEGNER można pozyskać na stronie internetowej www.wegner.pl

Zakres obowiązków:
  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • tworzenie przedmiarów,
  • bieżąca aktualizacja budżetu budowy
  • poszukiwanie podwykonawców oraz dostawców, opracowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych, analiza i porównanie zebranych ofert
  • negocjacje z podwykonawcami
  • tworzenie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości
  • współpraca przy tworzeniu Umów z wykonawcami i dostawcami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie
  • znajomość branży budowlanej
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w realizowane projekty, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi programów, AutoCad, Pakiet Office
  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem;
Oferujemy:
  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój osobisty
  • praca od poniedziałku do piątku
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • MultiSport dla pracownika i jego rodziny
  • imprezy integracyjne

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Diagnostyka Obrazowa

Rekrutacja do Pracowni Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka przy ul. Targowej w Łodzi. Poszukujemy osób dyspozycyjnych do podjęcia współpracy od poniedziałku do piątku w godz....

Młodszy Doradca Handlowy Samochodów Dostawczych

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ? Stabilne warunki zatrudnienia Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne Atrakcyjny system wynagrodzeń Szerokie możliwości indywidualnego rozwoju Zatrudnienie w...

Pracownik Administracyjny w Dziale Zamówień Publicznych

Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która: Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat, Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego...