Oferta pracy: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3186
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie zleceń transportowych- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. P.O.W. 36/38 lokal 21 + teren Polski + teren UE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8...

Inżynier Jakości

Wymagania: Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu zarządzania jakością) Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej Znajomość wymagań systemu zarządzania...

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej HoReCa

Szukamy energicznego Przedstawiciela Handlowego do zespołu w firmie importującej i sprzedającej hurtowo produkty spożywcze z Włoch, takie jak mięso, owoce morza, sery, makarony czy wino....

Magazynier / Operator wózka widłowego

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!