Oferta pracy: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
montaż konstrukcji stalowych na gruncie farm fotowoltaicznych jak i na dachach wielopowierzchniowych,motaż modułów na konstrukcji,łączenie modułów fotowoltaicznych w stringu,układanie tras kablowych,wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika projektu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

pół roczne doświadczenieumiejętnośći obsługi elektronarzędzi, logiczne myślenie, umiejętność pracy w zespole, kultura osobistauprawnienia mile widziane na koparki, ładowarki teleskopowe

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Agent Turystyczny

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu, poszukujemy optymistycznie nastawionych kandydatów, dla których podróże są pasją, a różnorodność kulturowa świata - inspiracją....

Pracownik pomocniczy produkcji

1. Montaż komponentów AGD.2. Praca przy taśmie, stojąca. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne:

Sprzątaczka

Utrzymanie czystości na terenie placówki oraz terenie zielonym. Drobne prace remontowe. Pełnienie dyżurów, zastępowanie innych pracowników, wykonywanie innych czynności zleconych przez...

Kurier

dostarczanie przesyłek Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: