Oferta pracy: Operator maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1522
OBOWIĄZKI:
- zgrzewanie i wytłaczanie folii- zasypywanie surowcem pojemników- odkładanie gotowych wyrobów z maszyn OZGULMAK i AKABE- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Papiernicza 7A + Konstantynów Łódzki, ul. Przemysłowa 2- praca w dni wolne- praca według grafiku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn wytłaczających folię OZGULMAK i AKABEumiejętność organizacji pracy własnej, zdolności manualne, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Pracownik pomocniczy produkcji

1. Montaż komponentów AGD.2. Praca przy taśmie, stojąca. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne:

Sprzątaczka

Utrzymanie czystości na terenie placówki oraz terenie zielonym. Drobne prace remontowe. Pełnienie dyżurów, zastępowanie innych pracowników, wykonywanie innych czynności zleconych przez...

Kurier

dostarczanie przesyłek Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Biomasażysta

- wykonywanie masaży- dbałość o czystość stanowiska pracy- miejsce wykonywania pracy: siedziba + salony zlokalizowane na terenie całej Polski- pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz pokrywa...

Malarz wewnętrzny i zewnętrzny

Malowanie wewnątrz i na zewnątrz Wymagania konieczne: Zawód: Malarz budowlany (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: