Oferta pracy: Pizzerman

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pizzerman
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0346
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie włoskiej pizzy, organizacja miejsca pracy.Godziny pracy: 13.00-20.00, również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: wypiek pizzy, bułek, bagietek

Wymagania inne:

kandydat na stanowisko pizzermena powinien posługiwać się językiem angielskim, pomijając to, że w naszej restauracji wszyscy pracownicy posługują się conajmniej jednym językim obcym (każdy angielskim ) z racji tego, że oprócz gości restauracji mamy także gości pensjonatu, którzy często nie są Polakami i zdarza się, że rozmawiają nie tylko z obsługą sali ale również z kucharzami/pizzermenami i dobrze to wygląda jak nasz pracownik potrafi odpowiedzieć samodzielnie. Ponadto współpracujemy do tej pory z poprzednim szefem kuchni, który jest Włochem - mówiącym po angielsku, wszelkie szkolenia, filmiki doszkalające są również w języku angielskim. Dlatego też uważam, że osoba mówiąca/znająca język angielski będzie miała łatwiej w pracy .

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Category/Procurement Manager

Zakres obowiązków: Opracowywanie i wdrażanie strategii i procesów zaopatrzenia zgodnie z celami działu Zakupów w obszarze zakupów usług korporacyjnych i opakowań Analiza wzorców wydatków i...

Supervisor Biura Sprzedaży

Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj naszym Klientom wymarzone wakacje! Do głównych zadań Supervisora...

Chirurg medycyny plastycznej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: analiza potrzeb pacjenta tworzenie i realizacja planów leczenia dobra współpraca z pozostałymi lekarzami APLIKUJ JEŚLI, POSIADASZ: wykształcenie wyższe medyczne prawo...