Oferta pracy: Spawacz TIG

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Zakres obowiązków:
  • Montaż elementów zgodnie z rysunkiem,
  • Spawanie konstrukcji lekkich, blach, rur.
Wymagania:
  • uprawnienia TIG 141 (FM1, FM5) oraz znajomość rysunku technicznego,
  • roczne doświadczenie na stanowisku spawacza,
  • techniczne lub zawodowe wykształcenie.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30),
  • pakiet socjalny,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • kartę Multisport.

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8...

Inżynier Jakości

Wymagania: Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu zarządzania jakością) Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej Znajomość wymagań systemu zarządzania...

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej HoReCa

Szukamy energicznego Przedstawiciela Handlowego do zespołu w firmie importującej i sprzedającej hurtowo produkty spożywcze z Włoch, takie jak mięso, owoce morza, sery, makarony czy wino....

Magazynier / Operator wózka widłowego

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!