Oferta pracy: Starszy pracownik działu zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Starszy pracownik działu zakupów
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1684
OBOWIĄZKI:
- nawiązywanie kontaktów z klientami- prowadzenie rozmów telefonicznych- prowadzenie kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupu towarów- współpraca z klientami zewnętrznymi w języku francuskim- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność prowadzenia kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupu towarówumiejętność dokonywania wyceny towarów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Serwisant

Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne Oczekiwania: własny samochód telefon

Konsultant / Konsultantka w Contact Center

Zadania, które na Ciebie czekają: Będziesz obsługiwać telefonicznie obecnych klientów T-Mobile (ok. 85% połączenia przychodzące, 15% wychodzące) W trakcie połączeń będziesz...

Product Manager w branży produktów dla zwierząt

Tryb pracy: hybrydowy (teren całej Polski + praca w siedzibie firmy + home office) Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w postaci podstawy i systemu motywacyjnego,...

Magazynier

- ważenie i oznakowanie worków z odzieżą- praca fizyczna Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Kucharz kuchni wietnamskiej

- przygotowywanie potraw kuchni wietnamskiej z wykorzystaniem oryginalnych składników, przypraw oraz receptur dostępnych w języku wietnamskim- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas...