Praca w Łodzi

Znajdź pracę najlepszą dla siebie
Oferta pracy: Pracownik działu zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik działu zakupów
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1785
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie rozmów telefonicznych w języku azerskim- prowadzenie kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupu towarów- umowa o prace na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: azerski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność prowadzenia kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupu towarówumiejętność dokonywania wyceny towarów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Pakowacz ręczny

- odpowiedzialność za pakowanie produktów lub półproduktów z wykorzystaniem materiałów jak folia, karton czy skrzynka- precyzyjne pakowanie wyrobów - układanie towarów w kartonach-...

Opiekunka

pomoc mieszkańcom w zakresie czynności pielęgnacyjnych i opiekuńczych (tj. karmienie, ubieranie, pomoc przy toaletach porannych i wieczornych, zmianie bielizny i pampersów) Wymagania konieczne:...

Pracownik obsługi sekretariatu

administrowanie i obsługa centrali telefonicznej, korespondencji, współpraca z kurierami, obsługa sekretariatu, recepcji, przyjmowanie gości, pełnienie funkcji asystenckich dla biura zarządu,...

Magazynier / Operator wózka widłowego

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!