Łódź koordynuje inne części świata

inwestycje w Łodzi

Jedna z największych europejskich firm zajmująca się finansowaniem opieki zdrowotnej i samorządów rozrasta się w Łodzi. Firma działa już we Włoszech, Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji i Grecji oraz oczywiście w Polsce. Łącznie zatrudnia 400 osób. Jednak nieco mniej niż połowa to etaty w Łodzi.

Firma rozpoczęła swoją działalność na łódzkim rynku dwa lata temu. Początkiem działalności była inwestycja w jedną z łódzkich spółek specjalizująca się w kredytowaniu i administracji placówek medycznych.

W ciągu ostatnich dwóch lat widać wyraźnie, że była to inwestycja trafiona zarówno pod względem jakości pracy oraz samych pracowników.

Pracownicy z Łodzi koordynują działalność kolegów z Czech i Słowacji oraz Chorwacji. Aktualnie w mieście trwa rozbudowa i budowa centrum outsourcingowego.

Nowo powstające w mieście działy to także możliwość zatrudnienia nowych osób do pracy. To szansa przede wszystkim dla młodych ludzi, którzy znają języki obce. To również miejsca pracy dla specjalistów z branży bankowej.

Firma nie zamyka się na studentów i absolwentów. Daje także szerokie możliwości doświadczonym praktykom. Aktualnie pracuje tu 160 osób. Kolejne zatrudnienia mają nastąpić jeszcze w bieżącym roku. Planuje się zwiększenie zespołu pracowników o 20 nowych osób.

    Napisz komentarz