Oferta pracy: Asystent działu kadr i księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Asystent działu kadr i księgowości
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/1405
OBOWIĄZKI:

zgodnie z harmonogramem stażu /NABÓR staż F.P. alg. /

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: rachunkowość – finanse - ekonomia

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Inżynier ds. Diagnostyki Maszyn

Profil stanowiska: Wykonywanie pomiarów drgań i interpretacja wyników; Udzielanie zainteresowanym osobom porad specjalistycznych w zakresie diagnostyki drganiowej; Osiowanie turbozespołów i...

Dyrektor Szkoły Ponadpodstawowej

Twój zakres obowiązków: budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku, opracowywanie i prawidłowa realizacja planu pracy szkoły, między innymi szkolnych planów nauczania,...