Oferta pracy: Doradca ds. obsługi klienta z językiem francuskim

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Doradca ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/7265
OBOWIĄZKI:

- wsparcie klienta francusko i anglojęzycznego za pomocą czatu, emaila i telefonu - weryfikacja dokumentów klientów - wsparcie techniczne klienta - zgłaszanie i logowanie problemów w wewnętrznym systemie - współpraca z zespołem - praca w dni wolne - miejsce wykonywania pracy: ul. Gdańska 130, 90-520 Łódź

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

minimum pół roku doświadczenia zawodowego umiejętność obsługi klienta umiejętność organizacji pracy umiejętności komunikacyjne dobra znajomość pakietu MS Office biegła znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym w mowie i w piśmie - warunek konieczny

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Inżynier ds. Diagnostyki Maszyn

Profil stanowiska: Wykonywanie pomiarów drgań i interpretacja wyników; Udzielanie zainteresowanym osobom porad specjalistycznych w zakresie diagnostyki drganiowej; Osiowanie turbozespołów i...

Dyrektor Szkoły Ponadpodstawowej

Twój zakres obowiązków: budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku, opracowywanie i prawidłowa realizacja planu pracy szkoły, między innymi szkolnych planów nauczania,...