Oferta pracy: Doradca sprzedaży – branża audio – video

Salony Denon Store  oraz Audio Forum to nowoczesne sklepy ze sprzętem audio-video, posiadające w swojej ofercie najwyższej klasy sprzęt światowych marek takich jak: Denon, Maranz, Focal, Naim, Dali czy Bang&Olufsen. Nasze Salony Denon Store usytuowane są w największych galeriach handlowych w Polsce oraz Europie.

Nieustannie rozwijamy się, podnosząc poziom świadczonych usług oraz dbając o rozwój naszych pracowników :)

Doradca sprzedaży – branża audio – video
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • aktywna sprzedaż produktów premium
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • nawiązywanie kompleksowej i długotrwałej współpracy z Klientem
  • dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt Salonu
Nasze wymagania
  • interesujesz się branżą audio - video i chcesz rozwijać swoje pasji do dobrego brzmienia
  • lubisz ludzi i rozmowy z nimi
  • chcesz poznać ich potrzeby i trafnie doradzić
  • jesteś aktywne ale i skuteczny w działaniu
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • poszukujesz rodzinnej stabilizacji ale i chcesz dopełnić lukę w wolnym studenckim czasie

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych, w zakresie szerszym niż wynika z przepisów prawa, w celu związanym z udziałem w niniejszej rekrutacji na stanowisko Doradca sprzedaży – branża audio – video w firmie Audio Video Design Sp. z o.o.” Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „Rozporządzenie”, informuję, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Audio Video Design Sp. z o.o . z siedzibą w Warszawie 02-873, ul. Kurantów 34 (dalej: Spółka); Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia oraz art. 6 ust. 1 lit a) jeśli przekaże Pani/Pan dane w szerszym zakresie niż wymagają tego przepisy prawa pracy oraz jeśli zechce Pani/Pan brać udział w przyszłych rekrutacjach; Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres mailowy gdpr (at) horn.eu; Odbiorcą Pani/Pana danych mogą być podmioty wspierające Spółkę w procesie rekrutacji ( firma Horn Distribution S.A., podmioty świadczące usługi IT, firmy świadczące usługi doradztwa personalnego ), podmioty z grupy kapitałowej Horn Distribution lub upoważnione organy państwowe; Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę przez okres realizacji celu, dla którego zostały zebrane, tj. prowadzenia rekrutacji, do okresu maksymalnie 6 miesięcy; Ma Pan/Pani prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia; Ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę będzie naruszało postanowienia Rozporządzenia; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania będzie skutkowała brakiem możliwości uwzględnienia Pana /Pani aplikacji w procesie rekrutacyjnym; Spółka nie planuje podejmować decyzji, które opierać się będą wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, Pana/Pani danych osobowych oraz wywoływać wobec Pana/Pani skutki prawne lub w podobny sposób na Pana/Panią wpływać.

Project Manager w firmie produkcyjnej (branża oświetleniowa)

Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy w formie premii rocznej Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami Udział w pracy zespołów...

Senior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an...

Lakiernik samochodowy

przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawodu

Kierowca samochodu dostawczego

całoroczne sprzątanie przystanków autobusowych w Zgierzu; odśnieżanie przystanków w okresie zimowym samochodem specjanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo...

Wulkanizator

wymiana opon, kół, naprawa opon, obręczy kół Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak