Oferta pracy: Dozorca

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Dozorca
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/0794
OBOWIĄZKI:
dozór budynku ,obchody budynkupraca dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej i płaską strukturą, która: Jest obecna na rynku już od ponad 30 lat, Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego...

Pomoc kuchenna - rpo (vi)

Pomoc kuchni, przygotowywanie mięsa, warzyw, zmywanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Kierowca - pomoc kuchni - power (v)

Rozwożenie obiadówKontakt z klientemPomoc na kuchni przy wydawaniu obiadówPrzygotowywanie warzyw i owoców Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia:...