Oferta pracy: Fizjoterapeuta - wady postawy u dzieci i młodzieży

Ogłoszenie numer: 7538961, z dnia 2022-09-30

Instytut Profilaktyki Wad Postawy i Otyłości

Zajmujemy się profilaktyką zdrowotną w zakresie niwelowania, zmniejszania wad postawy, przeprowadzania przesiewowych badań wad postawy i otyłości na terenie całego kraju oraz wszelkich działań prewencyjnych i leczniczych w tym zakresie.

Zatrudni: fizjoterapeutów nakierowanych i specjalizujących się w wadach postawy u dzieci i młodzieży w celu wykonywania przesiewowych badań wad postawy.

Fizjoterapeuta - wady postawy u dzieci i młodzieży

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • udział w  przesiewowych badaniach wad postawy
  • badania wśród dzieci i młodzieży
  • przygotowanie materiałów profilaktyki zdrowotnej dla dzieci i rodziców
  • fizjoterapia dzieci i młodzieży

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, wyższe
  • posiadane prawo do wykonywania zawodu
  • zaangażowanie, lojalność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na podstawie kontraktu, umowy cywilno-prawnej, na zasadach B2B. Mozliwy cały etat lub w niepełnym wymiarze czasu pracy.
  • możliwość rozwoju osobistego

Country HR Manager Poland

Your responsibilities Your responsibilities as Country HR Manager for Poland: Own, drive and coordinate the HR people strategy on a country level; Ensure strong labor and key stakeholder...

Magazynier

Wymagania: znajomość branży instalacyjno-grzewczej (mile widziana) doświadczenie na podobnym stanowisku dobra organizacja czasu pracy uczciwość i zaangażowanie

Elektryk

układanie kabli; instalacja: zabezpieczeń, rozdzielnic elektrycznych, instalacja lamp; instalacja gniazd i wyłączników; montaż elektrycznej ciepłej podłogi; montaż profilu LED; montaż...

Instalator

instalacja przegród z bloków, płyt gipsowo-kartonowych; montaż laminatu, drzwi i parapetów; montaż sufitu napinanego, sufitu gipsowo-kartonowego; montaż ukrytego włazu, sufitu, cegieł...

Glazurnik

Montaż płytek ceramicznych Wycinanie otworów w płytkach Cięcie płytek Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku. znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego;