Oferta pracy: Gospodarz domu

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Gospodarz domu
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/0525
OBOWIĄZKI:

prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynku /NABÓR STAŻ F.P. alg. 6-m/ staż również dla obywateli Ukrainy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Nastawiacz procesu wtrysku

Oferta: Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą Atrakcyjne wynagrodzenie, poszerzone o system premiowy Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji Dofinansowanie...

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Oferta: Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą Atrakcyjne wynagrodzenie, poszerzone o system premiowy Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji Dofinansowanie...

Monter mebli

montaż mebli wg zlecenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: zdolności manualne

Operator urządzeń

- obsługa urządzeń do prania i prasowania- liczba godzin pracy wg potrzeb firmy: nie mniej niż 40 godzin tygodniowo- umowa zlecenie na okres 2 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Pracownik ogólnobudowlany

wykonywanie prac w zakresie gipsowania, malowania,kartongipsów,kładzenia glazury, terakoty itp.praca na terenie Łodzi i okolic Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe:...