Oferta pracy: Inżynier Budowy (branża elektryczna)

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy.

Inżynier Budowy (branża elektryczna)
Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • koordynacja prac budowlanych,
  • uczestnictwo w odbiorach,
  • kontrola i rozliczanie prac podwykonawców,
  • prowadzenie zamówień sprzętu i materiałów z uwzględnieniem harmonogramu,
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu siłami własnymi i podwykonawcami w zakresie branży elektrycznej lub teletechnicznej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (min, inżynierskie),
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • znajomość programów MS Office i AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na prestiżowym projekcie,
  • umowa o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,

Supervisor w zespole Cen Transferowych

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym przygotowywanie opinii oraz różnego...

DevOps Junior Engineer (Kubernetes / OpenShift)

Working on the design, specification, implementation of the new software features through development process, Bug fixing and testing (on development level), Refactoring and improvement of the...

Frontend Developer (Angular)

Product, Process and Data Development. Under guidance of more senior developers, assists in the development, configuration, integration and testing of basic modules, products, processes or data...

Bukieciarka-sprzedawca

Sprzedaż kwiatów ciętych, sztucznych, doniczkowych i wyrobów kompozycji /NABÓR staż do 30 r. ż. PO WER V/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak