Oferta pracy: Kierowca- pomoc cateringu

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca- pomoc cateringu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/1932
OBOWIĄZKI:
Pracownik, kierowca będzie zobowiązany do przygotowania i dostarczania odpowiedniego sprzętu na catering zgodnie ze zleceniami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim

Oferta: Praca w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z naszym klientem Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy Pakiet benefitów Możliwość pracy...

Młodszy specjalista

Warunki pracy Praca w terenie, zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa lub przeprowadzanie kontroli w innych...

Szef Kuchni (K/M)

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu Gotowanie to Twoja pasja Masz doświadczenie na stanowisku Szefa kuchni Znasz zasady HACCP Potrafisz bardzo dobrze zorganizować zarówno...