Oferta pracy: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Kontrola nad jakością i terminowością realizacji projektów budowlanych,
  • Koordynacja pracy podległego zespołu pracowników oraz podwykonawców,
  • Sprawowanie bezpośredniego nadzoru na placu budowy,
  • Wykonywanie obmiarów, weryfikacja dokumentacji projektowej oraz prowadzenie dziennika budowy,
  • Podejmowanie decyzji technicznych na miejscu,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur BHP.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalizacji budownictwo,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz zasad BHP,
  • Doświadczenie w pracy z programami do kosztorysowania oraz pakietem MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość pracy przy interesujących i różnorodnych projektach,
  • Samodzielne stanowisko oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Narzędzia pracy: telefon, komputer.

Instalator systemów telematycznych

montaż/serwisowanie systemów GPS w pojazdachosobowych, ciężarowych i budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

Robotnik gospodarczy

Prace porządkowe w budynku, wokół budyku oraz olacu targowiska miejskiego. W okresie zimowym odśnieżanie oraz dbanie o właściwy stan ciągów komunikacyjnych targowiska. Wymagania konieczne:...

Magazynier

- prace magazynowe- kompletacja towaru- system czasu pracy: trzyzmianowy- praca w dni wolne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Category/Procurement Manager

Zakres obowiązków: Opracowywanie i wdrażanie strategii i procesów zaopatrzenia zgodnie z celami działu Zakupów w obszarze zakupów usług korporacyjnych i opakowań Analiza wzorców wydatków i...