Oferta pracy: Kierownik robót / Inżynier Budowy

Ogłoszenie numer: 2718444, z dnia 2019-10-21

POLBET S.A. jest firmą działająca na rynku budownictwa przemysłowego od 1994 roku. Współpracujemy z największymi światowymi dostawcami materiałów budowlanych oferując wykonawstwo specjalistycznych robót oartych na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Kierownik robót / Inżynier Budowy

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • nadzór i koordynacja nad pracami budowlanymi w szczególności żelbetowymi;
  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami;
  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - ukończony kierunek budownictwo;
  • doświadczenie w wykonywaniu i nadzorowaniu prac budowlanych, w szczególności żelbetowych;
  • wymagane uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość pakietu MS Office;
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach;
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • program MultiSport.