Oferta pracy: Kierownika Projektu (inż. Elektryk)

NET Service S.A. specjalizuje się w zakresie projektowania, instalacji, serwisie oraz konserwacji systemów teletechnicznych, elektrycznych jak również automatyki budynkowej, oraz drzwi automatycznych.

NET Service wchodzi w skład Grupy Dussmann – międzynarodowy Holding Dussmann, wiodący dostawca usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, naszym Klientom oferujemy wsparcie w procesie całej inwestycji począwszy od koncepcji-projektu, aż do obsługi pogwarancyjnej. Dzięki własnym grupom serwisowym na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług dla najbardziej wymagających Klientów.

Kierownika Projektu (inż. Elektryk)
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • koordynacja realizacji procesu budowy, instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • koordynacja modernizacji i przebudowy istniejących obiektów, zgodnie z regulacjami i wymogami prawnymi
  • realizowanie planów dotyczących harmonogramu, kosztów i jakości wykonania inwestycji, sporządzanie rozliczeń końcowych
  • nadzór nad płynnym przebiegiem procesu budowlanego oraz odpowiedzialność za budżet inwestycji
  • współpraca w przygotowaniu przetargów, przystosowaniu dokumentacji, zawieranie umów i zlecanie prac.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: kierunki techniczne – elektryczny, sanitarny, budowlany)
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (np. kierownik projektu, kierownik kontraktu, kierownik budowy lub trzyletnie na stanowisku inż. projektu) przy realizacji inwestycji kubaturowych oraz znajomość prawa budowlanego i specyfiki rynku budowlanego i nieruchomości
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych w miejsca prowadzonych inwestycji
  • wysokie kompetencje interpersonalne, samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zorientowanie na cel
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i indywidualne możliwości rozwoju w ambitnym zespole
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania oraz możliwość realizacji skomplikowanych projektów inwestycyjnych
  • benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)

Cukiernik

pomoc w produkcji produktów cukierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Kierownik Robót Sanitarnych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji,...

Pracownik magazynowy

mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Technik Farmacji Stażysta

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Nasze oczekiwania: Dyplom technika farmacji Dobra organizacja...

Technik Farmacji

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Oczekiwania: Wykształcenie farmaceutyczne Otwartość na...