Oferta pracy: Koordynator w Dziale Rekrutacji

Koordynator w Dziale Rekrutacji
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 8.12

Twój zakres obowiązków:

  • Rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników
  • Koordynowanie działań podległego zespołu
  • Monitorowanie wyników oraz wsparcie pracowników w realizacji zadań
  • Zarządzanie dokumentacją zgodnie ze standardami firmy
  • Sporządzanie raportów i innej dokumentacji związanej z zarządzaniem podległymi pracownikami
  • Obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność budowania i motywowania zespołu
  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
  • Niekaralność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, OpenOffice)

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość rozwoju w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży

Inżynier ds. Diagnostyki Maszyn

Profil stanowiska: Wykonywanie pomiarów drgań i interpretacja wyników; Udzielanie zainteresowanym osobom porad specjalistycznych w zakresie diagnostyki drganiowej; Osiowanie turbozespołów i...

Dyrektor Szkoły Ponadpodstawowej

Twój zakres obowiązków: budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku, opracowywanie i prawidłowa realizacja planu pracy szkoły, między innymi szkolnych planów nauczania,...