Oferta pracy: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Kucharz
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/1298
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie potraw wg. oryginalnych receptur kuchni wietnamskiej. Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca od poniedziałku do niedzieli; w godzinach 12.00-20.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność przygotowywania potraw kuchni wietnamskiej; znajomość oryginalnych receptur.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Pracownik biura

-nauka tworzenia baz klientów -nauka korzystania z programu Optima Comarch Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: podstawowa...

Szwaczka

- szycie dzianin i tkani - szycie odzieży sportowej: koszulki, bluzy za pomocą maszyn overlocka i stębnówki - praca w przedziale czasowym: 07.00-17.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

Pracownik budowlany

Malowanie , szpachlowanie, murowanie , szlifowanie , tapetowanie , glazura. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pomocniczy robotnik budowlany

Wykonywanie pomocniczych prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] : Praca na terenie RP

Pomoc kuchenna

- wykonywanie różnych czynnościzwiązanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych (mycie, obieranie, rozdrabnianie) - utrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz...