Oferta pracy: Kurier

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kurier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1175
OBOWIĄZKI:
- dostarczanie zamówień do klientów- obsługa aplikacji do przyjmowania zamówień- praca w dni wolne- umowa zlecenie na okres do 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi aplikacji do przyjmowania zamówień

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Instalator systemów telematycznych

montaż/serwisowanie systemów GPS w pojazdachosobowych, ciężarowych i budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

Robotnik gospodarczy

Prace porządkowe w budynku, wokół budyku oraz olacu targowiska miejskiego. W okresie zimowym odśnieżanie oraz dbanie o właściwy stan ciągów komunikacyjnych targowiska. Wymagania konieczne:...

Magazynier

- prace magazynowe- kompletacja towaru- system czasu pracy: trzyzmianowy- praca w dni wolne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Category/Procurement Manager

Zakres obowiązków: Opracowywanie i wdrażanie strategii i procesów zaopatrzenia zgodnie z celami działu Zakupów w obszarze zakupów usług korporacyjnych i opakowań Analiza wzorców wydatków i...