Oferta pracy: Lekarz w trakcie specjalizacji

Lekarz w trakcie specjalizacji
Miejsce pracy: Łódź
Jeśli:
  • jesteś Lekarzem w trakcie specjalizacji – preferowane specjalizacje: pediatria/medycyna rodzinna/choroby wewnętrzne
  • posiadasz prawo wykonywania zawodu
  • posiadasz min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy w poradni internistycznej/medycyny rodzinnej/izbie przyjęć/SOR, Pogotowiu Ratunkowym
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu UZ, KG bądź UP – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • benefity abonamentowe – pakiet sportowy „OK system”, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • benefity jednorazowe i oferty rabatowe – m.in. bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Najnowsze oferty pracy

Junior Process Officer

   Would you like to start your own journey in the Banking Sector and develop your skills in this area? We are now looking for a Junior Process Officer to work with Customer On and Off boarding in...

Business Analyst to TCO Data and Reporting Solutions

 Would you like to work in the area between IT and business, understanding and translating requirements from Business to IT or make your own data extracts? We are now looking for a Business Analyst...

Architekt Korporacyjny (Bezpieczeństwo Sieci)

administracja urządzeniami bezpieczeństwa sieciowegoanalizy proaktywne sieci w celu przeciwdziałaniu awariomplanowanie pojemności zasobów sieciowychtestowanie nowych rozwiązań pod kątem...