Oferta pracy: Lider Utrzymania Obiektu

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Zadania:
  • Dbałość o prawidłowy stan instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan, gazowych, niskoprądowych, ppożarowych itp.
  • Przeglądy i konserwacje instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi w DTR, oraz przyjętym harmonogramem
  • Koordynacja prac i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi
  • Systematyczne prowadzenie dokumentacji obiektowej
  • Realizacja zakupów
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów, oraz protokołów odbioru prac
  • Prowadzenie spisu stosowanych substancji niebezpiecznych
  • Realizacja założonego budżetu
  • Utrzymania wzorowych relacji z klientem
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i / lub dozoru
  • Doświadczenie lub wykształcenie techniczne w zakresie obsługi instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan, gazowych, ppożarowych, itp.
  • Prawo jazdy kat B
  • Min. podstawowa umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, poczta)
Mile widziane:
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G1 do 20 kV, G2, G3
  • Doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego / niemieckiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
  • Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych
  • Szkolenia autoryzacyjne
  • Interesujący zakres obowiązków

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty

Country HR Manager Poland

Your responsibilities Your responsibilities as Country HR Manager for Poland: Own, drive and coordinate the HR people strategy on a country level; Ensure strong labor and key stakeholder...

Magazynier

Wymagania: znajomość branży instalacyjno-grzewczej (mile widziana) doświadczenie na podobnym stanowisku dobra organizacja czasu pracy uczciwość i zaangażowanie

Elektryk

układanie kabli; instalacja: zabezpieczeń, rozdzielnic elektrycznych, instalacja lamp; instalacja gniazd i wyłączników; montaż elektrycznej ciepłej podłogi; montaż profilu LED; montaż...

Instalator

instalacja przegród z bloków, płyt gipsowo-kartonowych; montaż laminatu, drzwi i parapetów; montaż sufitu napinanego, sufitu gipsowo-kartonowego; montaż ukrytego włazu, sufitu, cegieł...

Glazurnik

Montaż płytek ceramicznych Wycinanie otworów w płytkach Cięcie płytek Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku. znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego;