Oferta pracy: Liternik-kamieniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Liternik-kamieniarz
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0901
OBOWIĄZKI:
wykonywanie litergrawerowanych i nakładanych na maszynie CNC w kamieniu i szkle
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: znajomość obsługi obrabiarek CNC

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Sprzątaczka

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i toalet oraz innych pomieszczeń budynku warsztatowego, myjni i innych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Project Manager

Twój zakres obowiązków Rozwój biznesu poprzez nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem Planowanie, koordynowanie, prowadzenie i rozliczanie projektów Przygotowywanie wymaganych...

Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej

kompletowanie zamówień klientów zgodnie z specyfikacją- z użyciem skanera Motorola MC9190-G , pakowanie produktów, uzupełnianie surowców, obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości...

Mechanik samochodowy

- obsługa i utrzymywanie relacji z klientami cudzoziemcami w języku rosyjskim oraz mołdawskim, w tym przyjmowanie pojazdu do naprawy i sporządzenie protokołu przyjęcia w języku klienta -...