Oferta pracy: Młodszy asystent operacyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Młodszy asystent operacyjny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0045
OBOWIĄZKI:

- obsługa biurowa Pracodawcy - wsparcie przy sporządzaniu, archiwizacji oraz koordynacji obiegu dokumentów u Pracodawcy - kontakt z podmiotami powiązanymi z Pracodawcą oraz wspomagającymi jego pracę - ścisła współpraca z włoską siedzibą spółki - kontakt z międzynarodowymi podmiotami współpracującymi - kontakt z rynkami wschodnimi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: włoski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność kompleksowej obsługa biura znajomość elementów kadr i księgowości znajomość zasad archiwizacji dokumentów biegła znajomość komputera (Word, Excel, Internet) dobry kontakt z ludźmi

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Inżynier ds. Diagnostyki Maszyn

Profil stanowiska: Wykonywanie pomiarów drgań i interpretacja wyników; Udzielanie zainteresowanym osobom porad specjalistycznych w zakresie diagnostyki drganiowej; Osiowanie turbozespołów i...

Dyrektor Szkoły Ponadpodstawowej

Twój zakres obowiązków: budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku, opracowywanie i prawidłowa realizacja planu pracy szkoły, między innymi szkolnych planów nauczania,...