Oferta pracy: Monter instalacji sanitarnych pow. 3 m

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Monter instalacji sanitarnych pow. 3 m
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3238
OBOWIĄZKI:
- montaż instalacji oraz urządzeń sanitarnychMiejsce wykonywania pracy: ul. Duńska 1, 91-204 Łódź + teren RP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość urządzeń branży sanitarnejumiejętność obsługi zgrzewarek, zaciskarek, gwintownic, elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Supervisor w zespole Cen Transferowych

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym przygotowywanie opinii oraz różnego...

DevOps Junior Engineer (Kubernetes / OpenShift)

Working on the design, specification, implementation of the new software features through development process, Bug fixing and testing (on development level), Refactoring and improvement of the...

Frontend Developer (Angular)

Product, Process and Data Development. Under guidance of more senior developers, assists in the development, configuration, integration and testing of basic modules, products, processes or data...

Bukieciarka-sprzedawca

Sprzedaż kwiatów ciętych, sztucznych, doniczkowych i wyrobów kompozycji /NABÓR staż do 30 r. ż. PO WER V/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak