Oferta pracy: Operator maszyn/magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator maszyn/magazynier
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/1971
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyny do produkcjifolii, opakowań foliowych, pakowanie,etykietowanie gotowychproduktów, uzupełnianie z magazynu półproduktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

uprawnienia na wózki widłowe KONIECZNE !!!

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Junior Process Officer KYC Services

Would you like to gain knowledge in anti-money laundering and build your future career in modern international team? We are now looking for a Junior Process Officer to support KYC department in...

Sprzedawca / Magazynier

współpraca z klientami, prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów, profesjonalne podejście do obsługi klienta, przestrzeganie obowiązujących procedur. entuzjazm i chęci do...