Oferta pracy: Operator Palownicy

SANTEX jest firmą rodzinną działającą na rynku lokalnym i krajowym nieprzerwanie od 1984 roku. Działalność firmy, oparta o wieloletnie doświadczenie w branży inżynieryjno-budowlanej i produkcyjnej, pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i silnej pozycji na rynku. Zrealizowaliśmy kompleksowo wiele inwestycji jako generalny wykonawca, przy projektach związanych głównie z budową sieci i instalacji sanitarnych, przepompowni, oczyszczalni ścieków, stacji SUW, kotłowni, zbiorników retencyjnych i składowisk odpadów.

Operator Palownicy
Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:
  • roboty związane z głębokim fundamentowaniem (CFA, FDP, VDW, VIBRO);
  • roboty związane z zabezpieczaniem głębokich wykopów (ścianki szczelne, palisady);
  • obsługa fabrycznie nowej palownicy LIEBHERR LRB23 (pierwsza w Polsce);
  • znajomość i ścisłe przestrzeganie instrukcji DTR;
  • kontrola stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie, czyszczenie, proste naprawy itp.);
  • pomoc przy pracach remontowo-konserwacyjnych wykonywanych przy udziale mechanika, montaż i demontaż osprzętu, przygotowanie sprzętu do transportu i rozpoczęcia prac;
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z dokumentacją techniczną oraz poleceniami kierownika;
  • wykonywanie czynności pomocniczych związanych z technologią wykonywanych robót;
  • obsługa parametrów pracy maszyny i rejestracji danych;
  • przestrzeganie zasad BHP na budowie;
Od kandydatów oczekujemy:
  • uprawnienia do obsługi palownic;
  • doświadczenie i wiedza z zakresu obsługi maszyny i technologii robót związanych z głębokim fundamentowaniem i zabezpieczeniem głębokich wykopów;
  • umiejętność obsługi, konserwacji i diagnozowania usterek sprzętowych;
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w delegacji;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi innego sprzętu budowlanego;
Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od efektów pracy ;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania prac;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • możliwość rozwoju (kursy, szkolenia);
  • udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji;
  • dodatkowe benefity w ramach ZFŚS;
  • zakwaterowanie;

Project Manager w firmie produkcyjnej (branża oświetleniowa)

Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy w formie premii rocznej Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami Udział w pracy zespołów...

Senior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an...

Lakiernik samochodowy

przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawodu

Kierowca samochodu dostawczego

całoroczne sprzątanie przystanków autobusowych w Zgierzu; odśnieżanie przystanków w okresie zimowym samochodem specjanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo...

Wulkanizator

wymiana opon, kół, naprawa opon, obręczy kół Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak