Oferta pracy: Opiekunka w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Opiekunka w żłobku
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0559
OBOWIĄZKI:

opieka nad dziećmi zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3, dbałość o porządek i czystość placówki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
Uprawnienia: Kurs pierwszej pomocy

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Kierownik Regionalnego Centrum Dystrybucji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wszelkie działania operacyjne związane z efektywnym funkcjonowaniem oddziału. Planowanie działań sprzedażowych, nadzór nad...

Elektryk

uprawnienia elektryczne SEP, umiejętność czytania schematów elektrycznych, systematyczność, pracowitość i sumienność, doświadczenie min. 2 lata.

Elektryk

Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Edukacyjny

Twoim zadaniem będzie: Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej – z dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami, pedagogami; Prowadzenie spotkań...