Oferta pracy: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/5124
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy produkcji - pakowanie świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek- umowa zlecenia na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Aktualna książeczka zdrowia
Uprawnienia: Umiejętności manualne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Pracownik Magazynowy

Zadania: przyjęcie i relokacja dostaw kompletowanie i pakowanie towaru oraz wysyłka do naszych salonów dbałość o porządek na magazynie praca ze skanerem praca dwuzmianowa od poniedziałku do...

Pracownik Hali - Warzywa / Owoce

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia, Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną, Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie...

Administrator z Językiem Angielskim

Twój zakres obowiązków Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym; Prace administracyjne; Wsparcie procesów zachodzących w dziale. Nasze wymagania Dobra znajomość języka angielskiego w...