Oferta pracy: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1439
OBOWIĄZKI:
- kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniem- dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki- pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki- zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem- godziny pracy: między 8, a 22- czasem praca w dni wolne (sobota/niedziela)- czynniki szkodliwe: hałas- umowa zlecenie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

dobry wzrok

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Starszy specjalista w dziale logistyki

- wykonywanie codziennych czynności transakcyjnych w dziale logistyki dla spełnienia dostosowanych wskaźników SLA/KPI- prowadzenie komunikacji na zapytania klientów wewnętrznych/zewnętrznych...

Tatuażysta

- wykonywanie tatuaży - obsługa maszynki do tatuażu GOLDEN DIAL SHADER MS005, RED WALKER MS009L, BLACK V-POWER LINER MS015 oraz pisaka sterylnego z miarką - 0,5/1,0 MM- przygotowania szkicu...

Twórca materiałów szkoleniowych z logopedii

- utworzenie 36 materiałów szkoleniowych z zakresu logopedii- przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata- wartość dzieła za 3 lata: 72 000 zł, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 2000 zł...

Spawacz elektryczny

prace spawacza Wymagania konieczne: Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracownik pomocniczy ogólnobudowlany

Prace pomocnicze ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - Chęci do pracy- Do przyuczenia