Oferta pracy: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6424
OBOWIĄZKI:

- precyzyjna realizacja zleceń klienta zgodnie z przyjętym harmonogramem zadań, procedurami i instrukcjami - biegła obsługa programu informatycznego w zakresie przyjmowania, składowania i wydawania towaru - wydawanie odpowiednich dokumentów do magazynu i dla kierowców - kontakt z pracownikami, w tym w języku rosyjskim - umowa o prace na czas określony: 3 lata

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: znajomość obsługi pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność

Wymagania inne:

znajomość procesów magazynowych znajomość przepływu dokumentacji gospodarki magazynowej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 160 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Pracownik biura

-nauka tworzenia baz klientów -nauka korzystania z programu Optima Comarch Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: podstawowa...

Szwaczka

- szycie dzianin i tkani - szycie odzieży sportowej: koszulki, bluzy za pomocą maszyn overlocka i stębnówki - praca w przedziale czasowym: 07.00-17.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

Pracownik budowlany

Malowanie , szpachlowanie, murowanie , szlifowanie , tapetowanie , glazura. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pomocniczy robotnik budowlany

Wykonywanie pomocniczych prac budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] : Praca na terenie RP

Pomoc kuchenna

- wykonywanie różnych czynnościzwiązanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych (mycie, obieranie, rozdrabnianie) - utrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz...