Oferta pracy: Pracownik biurowo - magazynowy

Ogłoszenie numer: 6809661, z dnia 2022-04-27

Grupa VMG jest nowoczesnym liderem w branży drzewnej w regionie, łączącym działalność związaną z obróbką drewna, zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką i rozwojem nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi oraz w innych krajach Unii Europejskiej. VMG Konstantynow Sp. z o.o. jako jedyny oddział spółki w Polsce ma swoją siedzibę w Konstantynowie Łódzkim. Nasza fabryka zajmuje się zarówno obróbką drewna, jak i produkcją mebli – aktualnie są to głównie krzesła w pełni montowane. Grupa VMG składa się z 25 przedsiębiorstw, działających na Litwie i za granicą, które zatrudniają ponad 5000 pracowników.

Pracownik biurowo - magazynowy

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa magazynu
  • Kontrola dokumentów magazynowych
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji w magazynie
  • Archiwizacja dokumentacji firmowej
  • Praca administracyjno – biurowa

Wymagania

  • Znajomość Microsoft Office
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • Dodatkowy pakiet opieki medycznej Luxmed
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Karta sportowa Benefit
  • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe ubezpieczenie
  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Posiłki pracownicze

Project Manager w firmie produkcyjnej (branża oświetleniowa)

Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy w formie premii rocznej Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami Udział w pracy zespołów...

Senior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an...

Lakiernik samochodowy

przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawodu

Kierowca samochodu dostawczego

całoroczne sprzątanie przystanków autobusowych w Zgierzu; odśnieżanie przystanków w okresie zimowym samochodem specjanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo...

Wulkanizator

wymiana opon, kół, naprawa opon, obręczy kół Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak