Oferta pracy: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3771
OBOWIĄZKI:
- tworzenie zestawień raportów z obsługi projektów- przygotowywanie i publikacja ofert pracy- aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy, głównie z Ukrainy- obsługa telefoniczna kontrahentów z zagranicy- umowa zlecenie na okres do 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Magazynier

Realizacja czynności magazynowych, kompletacja zamówień, obsługa wózków widłowych, obsługa skanera i komputera Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie:...

Kierownik Robót

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Nadzór nad realizacją prac zgodnie z przepisami prawa budowlanego i dokumentacją techniczną Koordynację pracy podwykonawców i sił...

Cukiernik

pomoc w produkcji produktów cukierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Kierownik Robót Sanitarnych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji,...

Pracownik magazynowy

mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku