Oferta pracy: Pracownik działu HR / Specjalista ds. rekrutacji

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko

Pracownik działu HR / Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • aktywne wyszukiwanie kandydatów na wybrane stanowiska pracy , ocena ich predyspozycji oraz stopnia zgodności prezentowanego przez nich doświadczenia i umiejętności z wymaganiami stawianymi przez firmę,
  • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów kadrowych firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy na rynku pracy,
  • poszukiwanie kandydatów różnymi metodami oraz kanałami ( portale ogłoszeniowe, social media, polecenia pracowników itp.),
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, uczelniami wyższymi i Urzędami Pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, marketing, prawo),
  • doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników lub w dziale doradztwa personalnego- minimum 2 lata,
  • znajomość prawa pracy, technik i procedur rekrutacyjnych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office w tym w szczególności Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość).
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet świadczeń socjalnych ( dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, prywatna opieka medyczna).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.

Project Manager w firmie produkcyjnej (branża oświetleniowa)

Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy w formie premii rocznej Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami Udział w pracy zespołów...

Senior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an...

Lakiernik samochodowy

przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawodu

Kierowca samochodu dostawczego

całoroczne sprzątanie przystanków autobusowych w Zgierzu; odśnieżanie przystanków w okresie zimowym samochodem specjanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo...

Wulkanizator

wymiana opon, kół, naprawa opon, obręczy kół Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak