Oferta pracy: Pracownik działu przyjęć

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Pracownik działu przyjęć
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/24/0226
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw, wprowadzanie dokumentów zakupu, realizowanie założeń gospodarki magazynowej firmy, dbanie o porządek w magazynie obsługi reklamacji /NABÓR STAŻ F.P. ALG/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Spedytor Drogowy

Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych...

Instalator systemów telematycznych

montaż/serwisowanie systemów GPS w pojazdachosobowych, ciężarowych i budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

Robotnik gospodarczy

Prace porządkowe w budynku, wokół budyku oraz olacu targowiska miejskiego. W okresie zimowym odśnieżanie oraz dbanie o właściwy stan ciągów komunikacyjnych targowiska. Wymagania konieczne:...

Magazynier

- prace magazynowe- kompletacja towaru- system czasu pracy: trzyzmianowy- praca w dni wolne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: