Oferta pracy: Pracownik Grupy Mobilnej

Pracownik Grupy Mobilnej
Miejsce pracy: Łódź

Firma Dussmann poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy:  Łódź

Oczekiwania:
  • zaangażowanie oraz dynamizm w działaniu
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe,
  • badania wysokościowe,
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat
  • szkolenia
  • umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość premiowania dodatkowego za wykonanie prawidłowych prac z końcem miesiąca.
Zadania:
  • mycie okien na wysokości z podnośnika,
  • mycie elewacji,
  • pranie wykładzin,
  • odkurzanie kubatury itd

Mechanik wózków widłowych

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania:...

Brukarz/kamieniarz

układanie kostki brukowej Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Hydraulik sieci zewnętrznych

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Kierowca samochodu ciężarowego

Zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku kierowcy ciężarowego

Pomoc kuchenna / pracownik kuchni

- przygotowywanie warzyw i owoców, obróbka wstępna- gastronomiczny rozbiór mięsa- przygotowanie potraw zgodnie z zaleceniem kucharza- porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych-...