Oferta pracy: Pracownik produkcji

Jeśli szukasz czystej i lekkiej pracy na 2 zmiany wyślij sms o treści "ZMIANA" na nr 725 305 705 - oddzwonimy!

Pracownik produkcji
Łódź
Nr ref.: /59/04/2021/MJ - 70612
oferujemy
  • pracę w systemie 2 zmianowym (koniec nieprzespanych nocy),
  • raz w tygodniu darmowy obiad (w pozostałe dni koszt dwudaniowego obiadu to 4 zł),
  • darmowa kawa i herbata,
  • darmowy transport (taksówka) po nadgodzinach w porze nocnej,
  • czystą i lekką pracę w klimatyzowanej hali produkcyjnej w dużej amerykańskiej firmie,
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, składki ZUS),
  • kartę sportową od 40 zł/msc,
  • opiekę medyczną - 34 zł/msc,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład.
zadania
  • montaż komputerów,
  • kontrola jakości,
  • pakowanie.
oczekujemy
  • podstawowej znajomości obsługi komputera (obsługa klawiatury, otwieranie plików)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Supervisor w zespole Cen Transferowych

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym przygotowywanie opinii oraz różnego...

DevOps Junior Engineer (Kubernetes / OpenShift)

Working on the design, specification, implementation of the new software features through development process, Bug fixing and testing (on development level), Refactoring and improvement of the...

Frontend Developer (Angular)

Product, Process and Data Development. Under guidance of more senior developers, assists in the development, configuration, integration and testing of basic modules, products, processes or data...

Bukieciarka-sprzedawca

Sprzedaż kwiatów ciętych, sztucznych, doniczkowych i wyrobów kompozycji /NABÓR staż do 30 r. ż. PO WER V/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak