Oferta pracy: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/8178
OBOWIĄZKI:

- bieżąca kontrola jakości produktów - nadzór nad przebiegiem procesu - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Zdolność do pracy przy maszynach w ruchu

Wymagania inne:

umiejętność bieżącej kontrola jakości produktu umiejętność obsługi wózka widłowego umiejętność obsługi maszyn i urządzeń umiejętność realizacji planów produkcyjnych umiejętność obsługi skanera ręcznego Zebra MT2000 oraz Datalogie Powerscan PD 9530-DPM umiejętność obsługi systemu magazynowego CONTRA

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Twój zakres obowiązków: obsługa Klienta zgodnie z standardami, przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta, odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji, sprzedaż ofert, usług...

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz...

Młodszy Specjalista ds. Customer Service

Zadania: Telefoniczna i mailowa obsługa klienta Procesowanie i rozwiązywanie zgłoszeń w systemie Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie Koordynacja usuwania usterek i awarii w lokalach...