Oferta pracy: Pracownik Serwisu Sprzątajacego do brygady mobilnej

Pracownik Serwisu Sprzątajacego do brygady mobilnej
Miejsce pracy: Łódź

DUSSMANN POLSKA Sp. z o.o. zatrudni:

PRACOWNIKA SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO DO GRUPY MOBILNEJ

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnym, z wieloletnim doświadczeniem na rynku przedsiębiorstwie
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie -4840,00 brutto+ premia uznaniowa 750,00 zł
  • Szacunek i troskę o pracownika oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne (w tym samochód służbowy, telefon i profesjonalne maszyny czyszczące)
  • Nie oczekujemy rzeczy niemożliwych
Obowiązki:
  • odkurzanie kubatury
  • mycie okien
  • pranie wykładzin
  • polimeryzacja
  • prace porządkowe na wysokości (z podnośnika)
Oczekujemy:
  • doświadczenia w profesjonalnych usługach sprzątających (mycie okien, polimeryzacja powierzchni, doczyszczanie)
  • dyspozycyjności (praca w systemie zadaniowym, w różnych godzinach od poniedziałku do piątku, czasami również w soboty).
Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na podnośniki
  • badania wysokościowe

Praca również poza województwem łódzkim.

Mechanik wózków widłowych

Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Wymagania:...

Brukarz/kamieniarz

układanie kostki brukowej Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Hydraulik sieci zewnętrznych

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Kierowca samochodu ciężarowego

Zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku kierowcy ciężarowego

Pomoc kuchenna / pracownik kuchni

- przygotowywanie warzyw i owoców, obróbka wstępna- gastronomiczny rozbiór mięsa- przygotowanie potraw zgodnie z zaleceniem kucharza- porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych-...