Oferta pracy: Prowadzący linię produkcyjną

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Prowadzący linię produkcyjną
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: PLP/095/NMA

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki do wynagrodzenia
  • Udział w ciekawych projektach produkcyjnych
  • Możliwość korzystania z profitów w ramach programu Manpower Premium m.in.: karty MultiSport, ubezpieczenia grupowego PZU, abonamentu medycznego Medicover

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn lub ustawiacza maszyn
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności techniczno-manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym (8 godzin dziennie)

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Ustawienie parametrów maszyn zgodnie z kartą parametrów
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem szczególnych procesów produkcyjnych takich jak: klejenie, lakierowanie, flokowanie
  • Kontrola procesu produkcyjnego oraz półproduktu pod kątem zachowania norm jakościowych
  • Nadzór oraz przydzielanie zadań podległemu zespołowi
  • Raportowanie danych z przebiegu produkcji

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV za pośrednictwem portalu bądź kontaktu telefonicznego pod numerem: 696 078 251.

Supervisor w zespole Cen Transferowych

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym przygotowywanie opinii oraz różnego...

DevOps Junior Engineer (Kubernetes / OpenShift)

Working on the design, specification, implementation of the new software features through development process, Bug fixing and testing (on development level), Refactoring and improvement of the...

Frontend Developer (Angular)

Product, Process and Data Development. Under guidance of more senior developers, assists in the development, configuration, integration and testing of basic modules, products, processes or data...

Bukieciarka-sprzedawca

Sprzedaż kwiatów ciętych, sztucznych, doniczkowych i wyrobów kompozycji /NABÓR staż do 30 r. ż. PO WER V/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak