Oferta pracy: Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Recepcjonista
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/2962
OBOWIĄZKI:
- Meldowanie i wymeldowywanie gości z obiektu, - przyjmowanie i rozliczanie płatności,- udzielanie informacji o obiekcie,- współpraca z innymi działami obiektu, - przyjmowanie rezerwacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi terminala płatniczego, komunikatywność, umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Cukiernik

pomoc w produkcji produktów cukierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Kierownik Robót Sanitarnych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji,...

Pracownik magazynowy

mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Technik Farmacji Stażysta

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Nasze oczekiwania: Dyplom technika farmacji Dobra organizacja...

Technik Farmacji

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Oczekiwania: Wykształcenie farmaceutyczne Otwartość na...