Oferta pracy: Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sortowacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/2936
OBOWIĄZKI:

- sortowanie produktów - obsługa programu WMS, przygotowanie do pakowania, magazynowania - obsługiwanie pasa ręcznego i mechanicznego do sortowania produktów - wyodrębnianie wybrakowanych produktów - identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów lub materiałów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi programu WMS zdolności manualne chęci do pracy umiejętność dbania o należyty stan techniczny urządzeń sortowniczych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Specjalista / Specjalistka ds. corporate finance

W naszym zespole ECM zajmujemy się transakcjami pozyskania kapitału dla przedsiębiorców na publicznym rynku kapitałowym (GPW), w tym w ramach IPO, SPO, ABB. Jesteśmy zgranym 6 osobowym...

Sprzedawca / handlowiec

według harmonogramu stażu NABÓR STAŻ F.P. do 6-m Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: angielski mile widziany

Operator urządzeń powielających

Praca w Wydziale Architektury i Budownictwa/NABÓR staż F.P. alg. do 6-m/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Monter / składacz okien

- wykonywanie zadań zgodnie ze standardami i przepisami BHP- obsługiwanie nowoczesnych urządzeń, w tym piły i centrum obróbczego- precyzyjne osadzanie szyb- dopasowanie okien do specyfiki...