Oferta pracy: Specjalista ds. planowania – młodszy planista

JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Specjalista ds. planowania – młodszy planista
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • planowanie produkcji pracy maszyn w systemie komputerowym w oparciu o wskazania i wytyczne Kierownika planowania produkcji
  • współpraca z kierownikiem działu przy planowaniu
  • przygotowanie prostych zestawień i raportów w oparciu o już istniejące arkusze kalkulacyjne
  • wypełnianie danych w istniejącej bazie danych
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziana osoba z dobrą znajomością Excela lub chętna na szkolenia i kursy z tego zakresu
  • mile widziana osoba umiejąca wykorzystać posiadaną wiedzę z zakresu matematyki
  • pracowitość, sumienność, zaangażowanie w wykonywaniu zadań,
  • dobra organizacja pracy chęć pracy w zespole
  • otwartość i komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole
  • umowę o pracę na pełen etat
  • dofinansowanie do posiłków regeneracyjnych/opieki medycznej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o  ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej i płaską strukturą, która: Jest obecna na rynku już od ponad 30 lat, Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego...

Pomoc kuchenna - rpo (vi)

Pomoc kuchni, przygotowywanie mięsa, warzyw, zmywanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Kierowca - pomoc kuchni - power (v)

Rozwożenie obiadówKontakt z klientemPomoc na kuchni przy wydawaniu obiadówPrzygotowywanie warzyw i owoców Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia:...