Oferta pracy: Specjalista ds. Zakupów

PRO-Talent to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach sprzedaży i finansów oraz obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Nasz Klient to innowacyjna, szybko rozwijająca się firma, która już od kilkunastu lat kreuje trendy na polskim rynku w branży motocyklowej i marynistycznej. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, fachowcy stawiający na najwyższą jakość, zorientowani na konstruktywną współpracę i dbający o ciągły rozwój.

W związku z jej dynamicznym wzrostem poszukujemy dobrego specjalisty kupca. Osoby z umiejętnościami analitycznymi, bardzo dobrze zorganizowanej oraz zorientowanej na rozwój zawodowy w obszarze zakupów.

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • realizacja zadań związanych z dokonywaniem zakupów produktowych i usługowych
  • sporządzanie analiz porównawczych, raportów i zestawień zakupowych
  • kontrola stanów magazynowych, monitorowanie terminowości dostaw, rozliczanie dokumentów z tym związanych
  • rozwijanie relacji handlowych i stały kontakt z dostawcami
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności analityczne
  • znajomość zasad logistyki zakupowej i gospodarki magazynowej
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność
  • chęć do nauki i rozwoju zawodowego w obszarze zakupów
  • doświadczenie w branży motocyklowej, aktywny motocyklista to dodatkowy duży atut
To oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej i konkurencyjnej pozycji rynkowej
  • warunki do stałego rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej firmie motoryzacyjnej
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • pakiet sportowy
  • rabat pracowniczy na zakupy w salonach firmowych
  • pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole
  • hybrydowa organizacja pracy
Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26 (Pracodawca, Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych i selekcji pracowników.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: biuro@pro-talent.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności https://pro-talent.pl/kontakt/.

Project Manager w firmie produkcyjnej (branża oświetleniowa)

Oferta: Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy w formie premii rocznej Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami Udział w pracy zespołów...

Senior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an...

Lakiernik samochodowy

przgotowywanie oraz lakierowanie pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawodu

Kierowca samochodu dostawczego

całoroczne sprzątanie przystanków autobusowych w Zgierzu; odśnieżanie przystanków w okresie zimowym samochodem specjanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo...

Wulkanizator

wymiana opon, kół, naprawa opon, obręczy kół Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak