Oferta pracy: Specjalista w Dziale Reklamacji i Zwrotów

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Specjalista w Dziale Reklamacji i Zwrotów
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja procesów dotyczących reklamacji i zwrotów ze sklepów stacjonarnych i bezpośrednio od klientów w ramach zakupów e-commerce
  • Weryfikacja jakościowa zwracanego towaru i podejmowanie decyzji dotyczących reklamowanych i zwracanych towarów
  • Terminowe przekazywanie decyzji reklamacyjnych
  • Zapewnienie bieżących korekt systemowych oraz zgodności stanu fizycznego ze stanem systemowym podczas inwentaryzacji
  • Przygotowywanie zestawień do działu księgowości w celu zapewnienia terminowych zwrotów środków dla klientów z tytułu odstąpienia od umowy, nieodebranych paczek i reklamacji
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesami Działu Reklamacji i Zwrotów
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość dokumentacji logistycznych i przepisów prawnych związanych z reklamacjami
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Znajomość programu MS Excel
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacji własnej pracy
  • Inicjatywa i chęci do poszukiwania nowych rozwiązań
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
Mile widziane:
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych procesów oraz umiejętność ich mapowania, tworzenia procedur
  • Doświadczenie związane z obsługą procesów reklamacyjnych klientów B2B i B2C
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Co oferujemy:
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Project Manager

Your responsibilities As a Project Manager you will: Be the Key person, responsible for multiple projects for all projects stages. Lead the project team, establish the project execution approach and...

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Twój zakres obowiązków: obsługa Klienta zgodnie z standardami, przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta, odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji, sprzedaż ofert, usług...

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz...