Oferta pracy: Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1350
OBOWIĄZKI:
- stylizacja paznokci - wykonywanie manicure - przedłużanie paznokci - praca z klientami- komunikacja z klientami w języku ukraińskim- system czasu pracy: jednozmianowy- godziny pracy: między 8, a 20- praca w dni wolne- umowa zlecenie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Kurs stylizacji i zdobienia paznokci
Uprawnienia: Kurs przedłużania paznokci metodą żelową

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania manicureumiejętność stylizacji i przedłużania paznokci

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Leasing Manager

Obowiązki: pozyskiwanie najemców powierzchni biurowych oraz handlowo-usługowych prowadzenie spotkań, prezentacji, negocjacje z potencjalnymi klientami przygotowywanie ofert najmu i odpowiedzi na...

Ekonomista Kontraktu

Współpraca przy bieżącej koordynacji i administracji projektem w zakresie rzeczowo-finansowym, kontrola dokumentów pod kątem formalnym, merytorycznym i rachunkowym oraz poprawności i...

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

- czynności związane z pomocom przy linii produkcyjnej przy produkcji wyrobów betonowych- obsługiwanie maszyny i urządzeń produkcyjnych- sortowanie skrzyń- inne prace zlecone- godziny pracy:...

Dziewiarz

obsługa maszyn dziewiarskich loneti Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa maszyn dziewiarskch Wymagania inne: znajomoc maszyn lonati i matec staż pracy: min.1 rok

Szwaczka maszynowa

obsługa automatów szyjących Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętnośc: obsługa automatów szyjących,zdolności manualne