Oferta pracy: Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu języka angielskiego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0134
OBOWIĄZKI:

przygotowanie 24 zestawów ćwiczeń oraz materiałów edukacyjnych z języka angielskiego; przygotowanie 10 zestawów testów kontrolnych z języka angielskiego. - przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata - wartość dzieła za trzy lata: 125 640 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza 3490 zł

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

certyfikat CELTA Cambridge nauczania języka angielskiego jako języka obcego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Inżynier ds. Diagnostyki Maszyn

Profil stanowiska: Wykonywanie pomiarów drgań i interpretacja wyników; Udzielanie zainteresowanym osobom porad specjalistycznych w zakresie diagnostyki drganiowej; Osiowanie turbozespołów i...

Dyrektor Szkoły Ponadpodstawowej

Twój zakres obowiązków: budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku, opracowywanie i prawidłowa realizacja planu pracy szkoły, między innymi szkolnych planów nauczania,...